Feem

Dosya Transfer Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 27.5 MB
  • Version 3.0.12
  • Dil İngilizce
  • Firma FeePerfect AG
iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, aynı ağ üzerinde bağlı bulunan diğer mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarları arasında kablo bağlantısı olmadan dosya transferi yapabileceğiniz harika bir uygulamadır

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, aynı ağ üzerinde bağlı bulunan diğer mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarları arasında kablo bağlantısı olmadan dosya transferi yapabileceğiniz harika bir uygulamadır.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz uygulama, özellikle aynı ofiste çalışanlar için oldukça faydalı olan uygulama sizlere zaman kazandıracak. Herhangi bir kablo bağlantısı, USB cihazı veya flash bellek ile uğraşmadan aynı ağda bağlı bulunan cihazlar veya masaüstü bilgisayarlar ile dilediğiniz dosyayı seçerek paylaşabiliyorsunuz.

Bunun için tek yapmanız gereken; paylaşmak istediğiniz dosyası ve kimlerle paylaşmak istediğinizi seçerek "Yükle" butonuna tıklamak. Bu kadar kolay! Sorunsuz bir şekilde dosyalarınızı paylaşabileceğiniz uygulama, yine aynı ağda başlı olduğunuz kişilerle sohbet etmenize imkan tanımaktadır. Basit, hızlı ve zahmetsizce dosya aktarımı yapabileceğiniz veya aynı ağda bulunan kişilerle sohbet edebileceğiniz Feem uygulamasını denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Feem indir